• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Noworoczna Podróż

W „Noworoczną Podróż“ porwana została publiczność zgromadzona w Krapkowickim Domu Kultury podczas koncertu tradycyjnie  organizowanego przez Burmistrza Krapkowic z okazji Nowego Roku.

Tegoroczny , bezpłatny koncert zorganizowano  w dwóch odsłonach, po to aby umożliwić uczestnictwo jak największej liczbie mieszkańców w tym wydarzeniu.   

Na wstępie Burmistrz Krapkowic przywitał publiczność, życząc udanego Nowego Roku, następnie na scenie wystąpili:  Magdalena Pilarz-Bobrowska – sopran oraz Tadeusz Szlenkier – tenor śpiewając znane utwory w operowym wydaniu. Nie zabrakło także występów tanecznych. Krapkowicki akcent wprowadził występ Klubu „Siera” . Taniec klasyczny i nowoczesny zaprezentowała również Lizzie Taylor – tancerka baletowa o krapkowickich korzeniach.      

DSC_3013.jpeg DSC_3091.jpeg DSC_3103.jpeg DSC_3131.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).