• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyróżnienie dla burmistrza

Burmistrz Andrzej Kasiura zajął III miejsce w plebiscycie na „Najpopularniejszego Włodarza Ziemi Krapkowickiej” zorganizowanego przez „Tygodnik Krapkowicki” z okazji 30-lecia samorządności w Polsce.    

18 stycznia burmistrz odebrał z rąk wiceprezesa zarządu „Tygodnika Krapkowickiego” Konrada Basska oraz kierownika działu marketingu i reklamy Dawida Laskowskiego pamiątkową tablicę.

TYG_4698.jpeg

(zdj. "Tygodnik Krapkowicki")

„To dla mnie wyjątkowe wyróżnienie Dziękuję mieszkańcom i czytelnikom „Tygodnika Krapkowickiego” za udzielone poparcie. Dzięki Państwa głosom znalazłem się w bardzo wąskim gronie trzech najpopularniejszych włodarzy ziemi krapkowickiej. To dla mnie bardzo budujące, bo nie ma bardziej obiektywnej oceny działań, jak opinie mieszkańców. Przekazuję także gratulacje rodzinom Norberta Urbańca i Piotra Sollocha. Samorządowcom, którzy zajęli najwyższe stopnie podium. Uplasowanie się tuż za tak zasłużonymi dla lokalnych społeczności, to dla mnie po prostu zaszczyt” mówił burmistrz. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).