• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Najlepsza na Opolszczyźnie biblioteka

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach po raz szósty najlepszą biblioteką w województwie opolskim.

Ogólnopolski Ranking Bibliotek organizowany jest przez „Rzeczpospolitą” i Instytut Książki. W Rankingu oceniano m.in. liczbę czytelników w przeliczeniu na 1000 mieszkańców, wypożyczenia, wielkość księgozbioru, liczbę działających przy bibliotece kółek czytelniczych, artystycznych czy literackich.

IMG_8314.jpeg

Wszystkim pracownikom podziękowania złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura „Serdecznie gratuluję i dziękuję za Waszą pracę i sukcesy. Wasza działalność, szczególnie dziś, jest bardzo ważnym dla lokalnej społeczności oknem na świat. Wasze sukcesy to efekt wspólnego działania. Wierzę, że ten tytuł będzie inspiracją do realizacji kolejnych ciekawych planów”.

 

 

Najlepsza biblioteka.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).