• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotrowy weekend

W najbliższy weekend 25-26.01.2014 miłośnicy sportów rakietkowych będą mogli sprawdzić swoją formę sportową w turniejach w tenisie stołowym oraz w badmintonie. W sobotę w Sali sportowej w Żywocicach rozegrany zostanie III turniej eliminacyjny w ramach cyklu Otwartych Mistrzostw Krapkowic Amatorów w tenisie stołowym. Grupy młodsze rozpoczną swoje gry o godz. 9.00, natomiast grupy starsze ok. godz. 11.00. Zapisy do turnieju w dniu zawodów na 30 min. przed rozpoczęciem gier.

W niedzielę amatorzy zamienią rakietki tenisowe na badmintonowe. W sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Szkolnej 3 w Krapkowicach uczestnicy rywalizować będą w Otwartych Mistrzostwach Krapkowic Amatorów w badmintonie. Zapisy do zawodów w dniu zawodów od godz. 8.15 bądź mailowo na adres: .

Gry pojedyncze rozpoczynają się ok. godz. 9.15, natomiast gry podwójne ok. godz.11.00.

 

Zapraszamy

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).