• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jasełka w Domu Pomocy Społecznej ANNA w Krapkowicach

09 stycznia br. mieszkańcy Domu Spokojnej Starości ANNA przeżyli miłe chwile. Przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach odwiedziły seniorów w Domu „Anna” i zaprezentowały  Jasełka Bożonarodzeniowe, sprawiając wszystkim wielką radość
i wzruszenie.

Dzieci w pięknych strojach perfekcyjnie wścieliły się w role Józefa i Maryi, pastuszków, trzech mędrców, dzieci oraz aniołów.  Podczas występu śpiewały pastorałki i kolędy. Maluchy mogły zaprezentować się starszym ludziom, a pensjonariusze mogli poprzebywać z dziećmi. Występ dał dzieciom możliwość pokazania swoich umiejętności  autorskich i wokalnych. Podczas występu było miło, wzruszająco i sympatycznie.
 

ZSP nr 4
w Krapkowicach

SDC15431.jpeg SDC15438.jpeg SDC15465.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).