• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najmłodsi przedstawiali jasełka

Boże Narodzenie to czas szczególny, wypełniony radosnym oczekiwaniem na  narodzenie Jezusa. Święta te pełnią wyjątkową rolę w polskiej tradycji, dlatego warto przybliżyć dzieciom tajemnicę wigilijnej nocy. W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego nr 8 W Krapkowicach, które na scenie KDK  wystawiły Jasełka.

Na widowni zasiedli rodzice i dziadkowie małych- wielkich aktorów oraz zaproszony gość Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Z wielkim zaangażowaniem śledzili występy przedszkolaków. Na koniec Burmistrz podziękował małym artystom mówiąc, że Wszystkim przedszkolakom należą się pochwały za ogromne zaangażowanie, dzięki któremu stworzyły wspaniałą atmosferę i zdobyły uznanie całej widowni.

PP nr 8
w Krapkowicach

IMG_3435.jpeg IMG_3451.jpeg IMG_3459 (3).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).