• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Fundacji Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych

Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone aplikowaniu o dofinansowanie w ramach działania:

 

8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

 

 Termin: 16 stycznia 2014 r. godz. 10⁰⁰ -  sala nr 10


Miejsce: Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych
ul. Słowackiego 10, 45-364 Opole

 

Tematyką spotkania będą zasady aplikowania o środki w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w 2014 roku.

 

Rejestracja uczestników prowadzona będzie do 14 stycznia 2014 r. do godz. 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona. W celu rejestracji prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, telefon kontaktowy) na adres e-mail: . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z panią Agatą Musioł, nr tel. 77/4232895.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).