• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Burmistrz Krapkowic Informuje

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r., zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura informuje, że Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach działa i pozostaje otwarty dla mieszkańców gminy w godzinach:

Pon. 7 30 – 17 00

Wt. 7 30 – 15 30

Śr. 7 30 – 15 30

Cz. 7 30 – 15 30

Pt. 7 30 – 14 00

Wszystkie wydziały magistratu przyjmują mieszkańców w wyżej wyznaczonych godzinach z zachowaniem obowiązków sanitarnych, tj.: rejestr wchodzących klientów, odkażanie i pomiar temperatury oraz nakaz zakrywania ust i nosa. Stanowiska do bezpośredniej obsługi mieszkańców są zabezpieczone szybą oddzielającą.

Jedynym zamkniętym punktem pozostaje kasa urzędu.

Obecnie pracownicy urzędu pracują w trybie zmianowym – dzień pracy w urzędzie, dzień pracy zdalnej w domu, co pozwala na nieprzerwaną prace magistratu oraz nie narażanie na całkowite  zamknięcie urzędu. Mimo wszystko, o ile to możliwe prosimy mieszkańców o załatwianie spraw online (epuap - https://bip.krapkowice.pl/2625/elektroniczna-skrzynka-podawcza.html) bądź telefonicznie.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).