• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie Ligi Pływackiej

29 października w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach podsumowano czwartą już edycję Ligi Pływackiej. Burmistrz Andrzej Kasiura, przedstawiciel Pływalni Delfin Romuald Haraf oraz koordynator sportu szkolnego w gminie Adam Czyż wręczyli vouchery dyrektorom szkół, których uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki.

I tak, III miejsce zdobyli uczniowie Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Steblowie, II wypływali uczniowie Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5, a I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach.  

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne pływackie emocje, bo nie ważne, czy dowolny, grzbietowy czy klasyk, krapkowiccy pływacy we wszystkich stylach biją kolejne rekordy i powiedzieć, że czują się jak ryby w wodzie, to mało.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).