• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Polski w Karate SHOTOKAN

Zmęczeni, trochę poobijani, ale szczęśliwi wrócili zawodnicy Klubu Karate-do Shotokan ze stylowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Stargardzie 17 października. W zawodach, ze względu na pandemię, startowało 17 klubów z Polski. Nasz klub reprezentowali: Julia Wocka, Wojtek Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner. Opiekę nad naszymi zawodnikami pełnił shihan Zdzisław Tupko. Pomimo pierwszego, po długim czasie, startu naszych zawodnikach w zawodach według przepisów ESKA, należy go uznać za udany. Zawodnicy łącznie wywalczyli sześć medali: trzy srebrne oraz trzy brązowe. Drugie miejsca zajęli: Julia Wocka w konkurencji kata indywidualne seniorek i w konkurencji  kumite indywidualne seniorek oraz  drużyna w składzie: Wojciech Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner startująca w konkurencji kata drużynowe młodzików  14-15 lat. Miejsca trzecie zdobyli - Michał Talaga i Jakub Neiner w konkurencji kumite indywidualne młodzików 14-15 lat oraz drużyna w składzie: Wojciech Nowak, Michał Talaga i Jakub Neiner w konkurencji kata drużynowe kadetów. Gratulujemy naszym zawodnikom udanego startu. Udział w zawodach był wspierany przez gminę Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).