• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Medal KEN dla dyrektora Leszka Felsztyńskiego

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Rogowie Opolskim, Leszka Felsztyńskiego. Odznaczenie przyznane zostało dyrektorowi na wniosek burmistrza Krapkowic za wartościowy wkład wychowawczy i dydaktyczny oraz podejmowanie nowatorskich i twórczych metod w pracy edukacyjnej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Krapkowic przyznał także nagrody dla  wyróżniających się w pracy dyrektorów i nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych gminy Krapkowice oraz przekazał do szkół i przedszkoli podziękowania za ciężką, pełną poświęcenia pracę, życząc satysfakcji z osiągnięć edukacyjnych i wychowawczych oraz radości wynikających z wykonywania zawodu nauczyciela.  

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).