• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Serce na nakrętki

Wiele serca w wielkim sercu na krapkowickim Rynku. Dziś w centrum miasta zamontowano serce na plastikowe nakrętki. To pierwsze z trzech pojemników, jakie zamówiła gmina Krapkowice, a które ułatwić mają przeprowadzanie zbiórek dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Drugi niebawem pojawi się przy ulicy Damrota w Otmęcie. „Trzeci będzie mniejszy, przenośny. Będziemy mogli go zobaczyć podczas organizowanych przez gminę i jej jednostki wydarzeń. Jeżeli możemy, pomóżmy innym” mówił burmistrz Andrzej Kasiura.

Nakrętki, które aktualnie trafiają do pojemnika przeznaczone zostaną na pomoc dla Kubusia Zajączkowskiego. Wiemy jednak, że osób potrzebujących w naszej gminie jest znacznie więcej. Dlatego chcemy, by każda zbiórka wspierała innego mieszkańca. Akcję nadzoruje Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Krapkowickie Centrum Dobroczynności (prezes Marzanna Burzyk, tel. 517 834 372).  

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).