Serwis dyktando.pl zaprasza do konkursu

Serwis dyktanda.pl serdecznie zaprasza na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań". Adresowany jest on do osób piszących "lekkim" piórem i które chcą się „sprawdzić" w pisaniu wypracowań na tematy związane z językiem polskim.

Logo Dyktanda wersja pionowa na białe tło.png  

Konkurs zakończy się 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają  liczne cenne nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z serwisem legimi.pl wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrodę. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Konkurs jest podzielony na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której poza wymienionymi wcześniej osobami mogą wziąć udział także dorośli i nauczyciele. Każde wypracowanie uczestnika, zostanie sprawdzone przez moderatora konkursu. Od jakości nadesłanej pracy, poprawności językowej i ortograficznej zależy liczba otrzymanych punktów. 

Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo na stronie: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Facebook 1080x1080.jpeg

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
- najnowsza konsola Xbox Series X,
- najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
- najnowsza Konsola Xbox Series S,
- Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8',
- Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
- opaski sportowe Mi Smart Band 5.
- dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w niniejszym konkursie KAŻDY uczestnik (który otrzyma minimum 1 punkt) ma zagwarantowaną nagrodę - darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!