• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sekcja Nordic Walking

Chętni do spacerowania spotkaliśmy się w dobrych humorach, a  prowadząca Danuta Holinej przypomniała zasady i technikę marszu, które świetnie prezentował Stefan. Obowiązkowa rozgrzewka - trzeba przygotować wszystkie mięśnie do pracy, a wiadomo, że w marszu z kijkami bierze udział ich 90%. Ważne są nadgarstki, stawy skokowe itd.....

 

 

Start!!!! Maszerujemy dziarsko po naszym pięknym stadionie wśród zieleni. Kolejnym etapem naszego marszu była część poznawcza, obejrzeliśmy zza ogrodzenia powstający obok mostu w budowie park. Wszyscy zadowoleni, planując cotygodniowe spotkania, zakończyliśmy rajd.

Medale dla wszystkich :-)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).