• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miesiąc Seniora

„Miesiąc Seniora” to  święto, które organizowane jest co roku w październiku dla wszystkich Seniorów z gminy Krapkowice. To szczególny czas, w którym Seniorzy mogą się spotkać i wymienić doświadczeniami, ale również pochwalić swoimi talentami i umiejętnościami oraz wziąć czynny udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych.

W tym roku, w związku z panującą pandemią COVID-19 w gminie Krapkowice zmienia się forma obchodów „Miesiąca Seniora”. Organizacje pozarządowe zrzeszające Seniorów, takie jak: Uniwersytet III Wieku, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja”, Stowarzyszenie Trzeźwościowo-Turystyczne, Dom Dziennego Pobytu oraz przedstawiciele Forum Seniorów w Województwie Opolskim przygotowują spotkania i wydarzenia z okazji nadchodzącego „Miesiąca Seniora”. Spotkania będą się odbywały z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dzień seniora 2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).