• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dystans - Dezynfekcja - Maseczka

Drodzy mieszkańcy apelujemy o stosowanie zasady DDM: Dystans - Dezynfekcja - Maseczka. Pandemia nie zwalnia. Otrzymaliśmy potwierdzenie z Sanepidu, że u jednej z osób pracujących w Urzędzie Miasta i Gminy potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2. Wszystkie osoby, które miały kontakt z pracownikiem, decyzją Sanepidu są  na kwarantannie lub poddane nadzorowi epidemiologicznemu. Obecnie oczekują oni na wykonanie testów. W związku z tym, Wydział Spraw Obywatelskich pozostanie zamknięty co najmniej do poniedziałku, 5 października.

Czynimy wszelkie starania, by praca Urzędu pozostała bezpieczna dla nas wszystkich. Przypominamy, że w Urzędzie przestrzegamy zasad: utrzymywania dystansu, dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek. To nasz obowiązek w nowej rzeczywistości życia z koronawirusem.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).