• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wydział Spraw Obywatelskich zamknięty

Drodzy mieszkańcy informujemy, że Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach jest zamknięty.
W związku z tym zalecamy:
- wnioski o wydanie nowego dowodu osobistego składać: w wersji cyfrowej za pomocą skrzynki podawczej epuap lub w wersji papierowej w innym dowolnym urzędzie (najbliższy urząd to Urząd Miejski w Gogolinie).
- wnioski o wydanie zaświadczeń z ewidencji ludności oraz wnioski o udostępnienie danych z rejestru mieszkańców i rejestru PESEL składać w Punkcie Obsługi Klienta lub w wersji cyfrowej za pomocą skrzynki podawczej epuap.
- zgłoszenia pobytu stałego i czasowego, zgłoszenia wymeldowania z miejsca pobytu stałego i czasowego, zgłoszenia wyjazdu i powrotu poza granice RP składać tylko w wersji cyfrowej za pomocą skrzynki podawczej epuap lub po wznowieniu pracy Wydziału.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).