• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Utalentowana szczypiornistka z Krapkowic...

Polskie szczypiornistki w tegorocznych Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej kobiet wywalczyły historyczne czwarte miejsce. Jedną z podopiecznych Kima Rasmussena jest krapkowiczanka Agnieszka Jochymek. Agnieszka aktualnie jest zawodniczką KGHM Metraco Zagłębie Lubin – wicelidera rozgrywek PGNiG Superligi, a swoją karierę rozpoczynała w MOS Krapkowice. W dniu 24 grudnia br. w gabinecie Burmistrza odbyło się krótkie spotkanie z utalentowaną krapkowiczanką. Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura wręczył jej świąteczny upominek oraz list gratulacyjny i życzył dalszych sukcesów w karierze sportowej.

IMG_1297.jpeg IMG_1310.jpeg IMG_1314.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).