• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

Dniu 5 grudnia 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim na zaproszenie Marszałka Województwa Opolskiego odbyło się spotkanie z medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski oraz dziesięcioma najlepszymi sekcjami sportowymi Województwa Opolskiego. W spotkaniu uczestniczyli medaliści Mistrzostw Polski w kategorii juniora młodszego różnych dyscyplin sportowych. Zaproszenie na to spotkanie z naszego klubu otrzymał zawodnik Michał Kowalewicz oraz trener Zdzisław Tupko. Za osiągnięcia w roku 2013 z rąk Wicemarszałek Pani Barbary Kamińskiej Michał Kowalewicz otrzymał list gratulacyjny oraz bon towarowy na sprzęt sportowy, a trener Zdzisław Tupko otrzymał list gratulacyjny. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy podobnych osiągnięć w roku 2014.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).