• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kampania Zostań Żołnierzem w Krapkowicach

Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Opolu zaprasza do mobilnego punktu promocyjno – informacyjnego, w którym będzie można spotkać przedstawicieli:

 Wojskowej Komendy Uzupełnień w Opolu,

  • 10 Opolskiej Brygady Logistycznej,
  • 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej
  • Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu

 Terminy:

24 sierpnia - Rynek w Oleśnie
25 sierpnia - Rynek w Krapkowicach

26 sierpnia - Rynek w Opolu, Kryta Pływalnia Wodna Nuta

W mobilnym punkcie promocyjno – informacyjnym, będzie można także  zapoznać się z zasadami pełnienia zawodowej służby wojskowej, służby w jednostkach Wojsk Obrony Terytorialnej, a także w Narodowych Siłach Rezerwowych oraz szkoleniem w ramach służby przygotowawczej, Legii Akademickiej. Nie zabraknie także ofert uczelni wojskowych.

Zostań Żołnierzem.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).