• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Kiermasz Świąteczny w ZSP nr 4 - relacja

Tradycyjnie – już od wielu lat – w grudniu organizujemy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach  Kiermasz Bożonarodzeniowy.

    12 grudnia, w godzinach popołudniowych, było bardzo gwarnie, wesoło i świątecznie, gdy spotkali się uczniowie i przedszkolacy, nauczyciele, rodzice, dziadkowie i znajomi w szkolnej sali gimnastycznej. Przy wejściu witała wszystkich gości piękna choinka. W sali były przygotowane kramy z własnoręcznie wykonanymi ozdobami choinkowymi, kolorowymi stroikami, pachnącymi piernikami i innymi przepięknymi dekoracjami świątecznymi. Oprócz zakupów można było wysłuchać kolęd śpiewanych i granych przez naszych uczniów, a także skosztować domowych wypieków i napić się kawy.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu.  Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt …

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP nr 4 w Krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).