• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Galeria Studnia

W maju 2014r.na podstawie zawartego porozumienia  między spółką Delta WGW a Stowarzyszeniem Twórców i Artystów  „Pasja” powstała galeria artystyczna o nazwie „ Galeria Studnia”.

W galerii prezentowane są prace członków stowarzyszenia z dziedziny malarstwa, rysunku, grafiki, haftu krzyżykowego, haftu richelieu, szydełkowania, decoupage, fotografii oraz obrazy z wełny czesankowej i tomiki wierszy. Galeria w czasie swojej działalności wzbogaciła się również o eksponaty zabytkowe ofiarowane przez mieszkańców Krapkowic i okolicy.  STiA „Pasja” organizuje w pomieszczeniach galerii „Studnia” wystawy i wernisaże swoich członków jak i artystów z zewnątrz, które są ozdabiane występami muzycznymi i poezją.

Specyficzny klimat pomieszczeń (oryginalny kominek) jak i zbiory przysporzyły nam wielu wiernych sympatyków. Dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców i odwiedzających Krapkowice do naszej galerii. Wstęp do galerii jest bezpłatny.

Galeria czynna jest codziennie w godz. 16.00-18.00

Kontakt:

Prezes Stowarzyszenia A.Holinej - +48 604 709 458

Członek zarządu G. Majewska - +48 512 286 439

Galeria „Studnia”

ul. Młyńska 3

47-300 Krapkowice

Więcej o Stowarzyszeniu i galerii na facebooku na stronie Stowarzyszenie Twórców i Artystów „Pasja” w Krapkowicach

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).