• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Burmistrza Krapkowic

Burmistrz Krapkowic informuje, że zakończyły się prace remontowe w pomieszczeniach Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach: w czterech salach zabaw oraz w holu na parterze. W holu wykonano nową wylewkę betonową posadzki, wyłożono nową wykładzinę, pomalowano ściany i sufit oraz zamontowano ścianki przeciwpożarowe, w salach i w holu zamontowano czujki przeciwpożarowe i sygnalizację przeciwpożarową. Obecnie czekamy na odbiór prac przez Państwową Straż Pożarną.

    W dniach 20 – 31 lipca 2020 r. dzieci z Przedszkola Nr 2 pozostaną w budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach. 

    W okresie od 3 do 19 sierpnia 2020 r. Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach będzie miało przerwę wakacyjną.

    Umowa z wykonawcą przewiduje całkowite zakończenie prac remontowych wraz z odbiorami najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2020 r. 

 

 
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).