• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nieprawidłowe parkowanie

1.jpeg

W lipcu 2020 r. strażnicy miejscy z Krapkowic podejmowali interwencje na terenie miasta dotyczące parkowania pojazdów niezgodnie z przepisami prawa. Kierowcy pojazdów popełniali te same podstawowe ,,grzechy". Niestosowano się do znaków drogowych zakazu zatrzymywania się oraz zakazu postoju, parkowano na chodniku czy też na trawniku. W jednym z przypadków dnia 01.07.20120 r. kierująca pojazdem marki Volkswagen została ukarana mandatem karnym za zatrzymanie pojazdu na odcinku drogi oznaczonym znakiem drogowym ,,B-36" zakaz zatrzymywania się na ul. Basztowej w Krapkowicach. 

Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niejednokrotnie nieprawidłowe parkowanie pojazdów może stanowić zagrożenie w ruchu drogowym dla innych jego uczestników w tym tych niechronionych.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).