• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powstanie nowa ścieżka rowerowa

Dziś, z-ca. burmistrza Krapkowic Arnold Joszko przekazał wykonawcy teren pod budowę ścieżki pieszo-rowerowej, która połączy Hale Sportową im. W. Piechoty z osiedlem XXX – lecia.

 

 

Trasa została wyznaczona na starym nasypie kolejowym i będzie ona przecinać ul. 3 Maja w Otmęcie i zakończy się finalnie za autostradą A4, przy granicy z gminą Gogolin. Ponad kilometr nowej trasy będzie uzupełniony o dwa stanowiska park & bike & ride, przy których będzie można uzupełnić powietrze w kole lub dokonać drobnej naprawy swojego dwukołowca. Prace obejmą również remont i wymianę nawierzchni na parkingu przy Hali Sportowej w Otmęcie. Koszt inwestycji to ponad 1 050 000zł.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).