• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne komputery dla szkół

7 lipca gmina Krapkowice podpisała umowę na zakup laptopów przeznaczonych dla uczniów do realizacji nauki zdalnej w ramach projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”. Wartość pozyskanego grantu wyniosła 55 000 zł.

Burmistrz Krapkowic z laptopami.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura odebrał sprzęt komputerowy z akcesoriami, który w najbliższych dniach zostanie przekazany do 7 szkół podstawowych.

Z użyczonego sprzętu skorzystają głównie uczniowie z rodzin wielodzietnych, aby każdy uczeń w tych rodzinach mógł swobodnie uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych prowadzonych w formie zdalnej.

Logotypy unijne

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).