• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje czas zacząć.

Bez ostatnich dzwonków i uroczystych akademii. To zakończenie roku było zupełnie inne, od tych, które znamy. Uczniowie świadectwa odebrali w wąskich, klasowych gronach, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Najlepsi z nich otrzymali od Burmistrza Krapkowic listy gratulacyjne oraz bony podarunkowe za wysokie osiągnięcia w nauce oraz wysokie osiągnięcia sportowe. Przed nimi dwa miesiące wakacji i chyba, jak nigdy dotąd, oczekiwanie na powrót do szkolnych ławek we wrześniu.

 

 

W tym roku wyjątkowo nie odbyły się także gminne zakończenia dla najlepszych uczniów i sportowców z gminy Krapkowice. Formę oraz termin wydania świadectw uczniom ustalali dyrektorzy poszczególnych placówek.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura serdecznie dziękuje za wyjątkowe w tym roku szkolnym zaangażowanie, wyrozumiałość i wytężoną pracę. To szczególnie drugi semestr, był zupełnie inny, niż wszystkie dotychczas.

„Uczniowie, to Wy przecieraliście pierwsze szlaki w zdalnej nauce,

Nauczyciele, to Wy pierwsi korzystaliście z nowych narzędzi pracy,

Rodzice, to Wasza cierpliwość i wyrozumiałość była nieocenionym wsparciem dla uczniów i nauczycieli w tych trudnych chwilach. Gratuluję Wam wszystkim. Niech wakacje będą dla Was czasem radości i bezpiecznego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki” czytamy w podziękowaniu burmistrza skierowanym do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.  

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura(1).jpeg 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).