• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wraca strefa płatnego parkowania

Drodzy kierowcy, od 1 lipca w naszym mieście ponownie uruchomiona zostanie strefa płatnego parkowania. Pracownicy spółki ZGKiM już dokonują przeglądów parkometrów oraz ich dezynfekcji.

Parkometry będą regularnie odkażane. Dla bezpieczeństwa i komfortu, prosimy jednak kierowców, by przy pobieraniu biletów zachowali środki bezpieczeństwa, np. używali własnych rękawiczek lub płynów dezynfekujących.

Przypomnijmy, strefy płatnego parkowania obowiązują w Rynku oraz na ulicach: Opolskiej, Basztowej, Wolności, Drzymały, Kościelnej, Rybackiej oraz na ulicy Damrota w Otmęcie. Za miejsce postojowe zapłacimy także na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Prudnickiej i 1 Maja oraz na parkingu przy ulicy 1 Maja (przy nowym pawilonie handlowo-usługowym). Jeszcze w tym roku planowany jest przegląd stref, a także zakup dwóch nowoczesnych parkometrów.

Informujemy także, że po planowanej zmianie organizacji ruchu, która nastąpi po zakończeniu remontu nawierzchni Rynku, zmienią się także  tym rejonie zasady parkowania. O szczegółach będziemy Państwa informować.

IMG_20200629_130730.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).