• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na plenerowe kino samochodowe

Niemieckie kino samochodowe w Krapkowicach to pierwsze takie wydarzenie w okolicy. Odbędzie się dnia 03.07.2020 o godz. 21:30 na parkingu przed pływalnią Delfin, ul. Wrzosów 2 w Krapkowicach. Wstęp bezpłatny.

Wyświetlona zostanie niemieckojęzyczna komedia z polskimi napisami "Witamy u Hartmannów". Jest to satyra z 2016 roku w reżyserii Simona Verhoeven, poruszająca problematykę kryzysu związanego z uchodźcami i ukazująca portret współczesnego niemieckiego społeczeństwa.

Film pobił rekordy popularności i otrzymał Nagrodę Bambi za Najlepszy Niemiecki Film 2017 oraz Pokojową Nagrodę Niemieckiej Kinematografii 2017! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych- i młodszych i starszych! Wjazd możliwy od godziny 20:00.

krapkowice-plakat_internet.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).