• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czasowa zmiana organizacji na Kilińskiego

Uwaga kierowcy, od 1 lipca nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Kilińskiego. Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzona zostanie w związku z przebudową skrzyżowania drogi dojazdowej do nowego mostu z ulicą Kilińskiego.

Prosimy o korzystanie z wyznaczonego objazdu – ulicami 3 Maja i Jana Pawła II. Ulicą Kilińskiego dojedziemy tylko do skrzyżowania z ulicą Waryńskiego. W dalszym ciągu będzie obowiązywał tam jednak zakaz wjazdu. A to oznacza, że ostatnią ulicą, w którą z ulicy Kilińskiego skręcimy w lewo, będzie ulica Tomasza Baty. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Prosimy o wyrozumiałość, za utrudnienia przepraszamy.

Objazd ul. Kilińskiego.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).