• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zmiana organizacji ruchu na Rynku w Krapkowicach

mapka Rynek.png

Informujemy, że od godzin rannych 7:00 w poniedziałek 29 czerwca 2020 roku nastąpi zmiana organizacji ruchu na Rynku w Krapkowicach.

Wykonawca przystąpi do wymiany nawierzchni skrzyżowania przy wjeździe w ulicę Kościelną. Wjazd na Rynek będzie możliwy od ulicy Opolskiej i ulicy Basztowej – wyjazd na wprost w ulicę Wolności i Sądową (cała szerokość jezdni łącznie z przejściem dla pieszych będzie udostępniona do ruchu) lub w lewo w ulicę Rybacka i Podgórną. Wjazd ul. Basztową (od parkingu i PKO) -  wyjazd w prawo w ulicę Kościelną.

Zamknięty dla ruchu będzie prosty odcinek pierzei południowej oraz skrzyżowanie przy ulicy Kościelnej. Jest to już ostatni etap remontu nawierzchni i taka organizacja ruchu pozostanie do zakończenia prac.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).