• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Raport o stanie gminy Krapkowice za 2019 rok

Podczas sesji, 25 czerwca radni przyjęli „Raport o stanie gminy Krapkowice za 2019 rok”, tym samym burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura otrzymał wotum zaufania. To drugi rok, w którym radni otrzymują tego rodzaju sprawozdanie z działalności gminy.

Raport o stanie gminy jest nową instytucją prawną, wprowadzoną ustawą z 11 stycznia 2018 roku. Raport podsumowuje działalność samorządu gminnego w roku poprzednim. Zakres opracowanego dokumentu obejmuje przede wszystkim realizację strategii, polityk, programów, uchwał i budżetu obywatelskiego.

Informacje zawarte w tym dokumencie posłużą mieszkańcom gminy Krapkowice do zwiększenia wiedzy na temat funkcjonowania samorządu, a także staną się podstawą do prowadzenia dialogu na temat przyszłości miasta. 

Treść raportu dostępna jest na stronie https://bip.krapkowice.pl/download/attachment/62267/raport-o-stanie-gminy-krapkowice-za-rok-2019.pdf

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).