• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Otwarte Mistrzostwa Krapkowic w Tenisie Stołowym - turniej eliminacyjny

Już w najbliższą niedzielę w sali sportowej w Żywocicach przy ul. Średniej 48 rozegrany zostanie pierwszy turniej eliminacyjny w ramach cyklu Otwartych Mistrzostw Krapkowic w tenisie stołowym pod Patronatem Burmistrza Krapkowic. Zawody rozegraną zostaną w następujących kategoriach wiekowych:

- dla dzieci szkół podstawowych

- dla dzieci szkół gimnazjalnych

- do 40 lat –  (U40, rocznik 1974 i młodsi)

- powyżej 40 lat - gry pojedyncze (40+, rocznik 1973 i starsi)

W klasyfikacji uwzględniane są gry pojedyncze osobno dla kobiet i mężczyzn.
Grupy młodsze swoje pojedynki rozpoczynają o godz. 9.00 ( zapisy od godz. 8.15 ), natomiast grupy starsze od godz. 11.00 ( zapisy od godz. 10.30 ).
Zapraszamy

Do pobrania:
PDFREGULAMIN tenis stołowy UMiG 2013-2014.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).