JARMARK BOŻONARODZENIOWY – SPOTKANIE Z TRADYCJĄ 19 - 22 GRUDNIA 2013 KRAPKOWICE – RYNEK

baner.jpeg

JARMARK BOŻONARODZENIOWY – SPOTKANIE Z TRADYCJĄ

19 - 22 GRUDNIA 2013   

KRAPKOWICE – RYNEK

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna z siedzibą w Krapkowicach w partnerstwie  z Gminą Krapkowice, która pełni rolę współorganizatora, Gminną Biblioteką Publiczną w Walcach, Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Zdzieszowicach oraz Stowarzyszeniem Twórców i Artystów PASJA, organizuje na Rynku w Krapkowicach w dniach 19–22.12.2013 w godz. 12:00–20:00

„Jarmark Bożonarodzeniowy  – spotkanie z tradycją”

Serdecznie zapraszamy twórców ludowych, rzemieślników, rękodzielników, kupców, Związki Śląskich Kobiet Wiejskich, jak i inne podmioty do udziału w Jarmarku. Zainteresowanych udziałem w Jarmarku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz o wypełnienie zgłoszenia. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice, e-mail: , fax. 77/4466888 lub złożyć osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego, przy ul. 3 Maja 21, pokój nr 16, najpóźniej do 13 grudnia 2013 roku. Stoiska będą udostępniane nieodpłatnie. Więcej informacji: tel. 77/4466828 lub 77/4466835.

Organizatorzy przewidzieli w programie wiele atrakcji nawiązujących do tradycji bożonarodzeniowej. Ponadto podczas Jarmarku odbędą się: prezentacja gotowania tradycyjnych potraw regionalnych przez kucharza śląskiego Remigiusza Rączkę znanego z programu kulinarnego w TVS oraz degustacja tradycyjnych potraw regionalnych, pokaz i nauka wykonywania ozdób choinkowych, świątecznych i drewnianych, występy artystyczne, konkursy artystyczne i zajęcia nawiązujące do tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, przejażdżki saniami lub bryczką (w zależności od pogody) wokół Rynku oraz wiele innych atrakcji. Podczas Jarmarku będzie również możliwość zakupu tradycyjnych wypieków i potraw, rękodzieła oraz prezentów świątecznych. Świątecznym tłem Jarmarku będą rozbrzmiewające dźwięki kolęd i pastorałek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM – SPOTKANIU Z TRADYCJĄ !

Uczestnictwo w jarmarku jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystanie wizerunku do celów marketingowych organizatora.

Do pobrania:

PDFInformacja na stronę JARMARK.pdf (160,73KB)

PDFREGULAMIN JARMARKU.pdf (229,17KB)

DOCZGŁOSZENIE.doc (122,00KB)