• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prawie 22 000,00 zł dla Gminy Krapkowice na usuwanie azbestu

Wniosek Gminy Krapkowice o dofinansowanie zadania pn.: „Unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice” złożony w ramach Ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest - w 2020 roku został zakwalifikowany do dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Oznacza to, że 18 właścicieli nieruchomości, którzy zgłosili chęć usunięcia azbestu do końca marca bieżącego roku otrzyma dofinansowanie. Łączna ilość azbestu objętego tegorocznym wnioskiem wyniosła 32,12 ton, z czego, na terenie miasta zostanie usuniętych 2,91 ton, natomiast z sołectw – 29,21 ton.  Planowany koszt zadania to 31 146,70 zł, a wnioskowana kwota dotacji 21 802,69 zł.

AZBEST.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).