• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs Piosenki Niemieckiej - zaproszenie

Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim oraz Krapkowicki Dom Kultury zapraszają na Konkurs Piosenki Niemieckiej, który odbędzie się 24.11.2013 o godzinie 15:00 w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7.

Więcej na stronie >> www.tskn.vdg.pl

PLAKAT.jpeg
pobierz plakat >> PDFplakat,patronat.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).