• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat i informacje WIORiN w Opolu

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu Oddział w Prudniku przesyła komunikat dot. środków ostrożności zmniejszających ryzyko zatrucia pszczół oraz informacje dot. zasad – warunków stosowania środków ochrony roślin.

Komunikat specjalny dot. środków ostrożności zmniejszających ryzyko zatrucia pszczół:
DOC2020 Komunikat specjalny - PSZCZOŁY.doc

Informacja dot. stosowania sprzętu agrolotniczego:
DOC2020 Informacja - STOSOWANIE (sprzęt agrolotniczy).doc

Informacja dot. stosowania sprzętu naziemnego:
DOC2020 Informacja - STOSOWANIE (sprzęt naziemny).doc

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).