• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne otwarcie obiektów sportowych 18 maja

Delfin Sp. z o.o. od poniedziałku 18 maja umożliwi korzystanie z Hali Sportowej im. W. Piechoty przy ul. Kilińskiego 3 w Krapkowicach:

- na hali przebywać będzie mogło max. 24 osoby + 2 trenerów,

-nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

 Jednocześnie przypominamy że od 11.05.2020r funkcjonują boiska będące w zarządzie Spółki tj.:

- korty tenisowe - ul. Wrzosów 2 w Krapkowicach,

- kompleks boisk ORLIK - ul. Wrzosów 2 w Krapkowicach,

- stadion miejski - ul. Olimpijska 1 w Krapkowicach

Zmianie ulega także liczba osób korzystających jednorazowo z poszczególnych obiektów:

- na boisku może jednocześnie przebywać maksymalnie 14 osób + 2 trenerów,

 - w przypadku pełnowymiarowych boisk piłkarskich limit osób to  22 osoby oraz 4 trenerów, możliwe będzie podzielenie pełnowymiarowego boiska na dwie części. Wówczas na każdej połowie będzie mogło w tym samym momencie przebywać 16 osób + 3 trenerów.  Przy podziale pełnowymiarowego boiska należy zachować 5-cio metrową strefę buforową.

Szczegółowe zasady korzystania z poszczególnych obiektów będą dostępne na stronach: www.delfin.krapkowice.pl  Ponieważ sytuacja jest rozwojowa, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, o wszystkich zmianach  w zasadach korzystania z obiektów sportowych będziemy informować na bieżąco. W związku z epidemią, podczas korzystania, prosimy o   szczególne zachowanie zasad bezpieczeństwa.

PDFZasady korzystania z obiektów sportowych 18.05.2020.pdf

Hala.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).