• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Szanowni Państwo!

Zawiadamiamy, że na terenie Gminy Krapkowice rozpoczęła się akcyjna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady będą odbierane w maju i czerwcu. Dokładne terminy wynikają z harmonogramów, dostępnych na stronie internetowej:  https://krapkowice.pl/8252/2536/harmonogram-odbioru-odpadow-na-2020-rok.html

Jednocześnie informujemy, że harmonogramy są przygotowane osobno dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Wynika to z faktu odmiennych częstotliwości odbioru poszczególnych frakcji odpadów komunalnych. Harmonogramy dla zabudowy wielorodzinnej zostały odpowiednio opisane. 

Przypominamy również, że odpadami wielkogabarytowymi nie są: okna, drzwi, wanny, brodziki, umywalki czy ubikacje, zatem prosimy o ich nie wystawianie. Przedmiotowe odpady są odpadami budowlanymi i rozbiórkowymi, które należy dostarczać do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

W trosce o sprawny i bezpieczny przebieg akcyjnej zbiórki odpadów prosimy o ich wystawienie najpóźniej do godziny 6:00 w dniu odbioru i nie przebywanie w ich pobliżu podczas załadunku.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).