• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie przedszkoli w gminie Krapkowice

W związku z pojawieniem się Wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 wydanych na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. z 2019 r. poz. 59 z późn.zm.) Burmistrz Krapkowic informuje, że otwarcie placówek przedszkolnych będzie możliwe nie wcześniej niż 18 maja 2020 r. po spełnieniu wymagań, o których mowa w Wytycznych.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Informacje te publikowane będą na stronie www.krapkowice.pl, na fanpage’u gminy oraz w aplikacji mobilnej gminy Krapkowice.

 

PDFWytyczne-dla-przedszkoli-oddziałów-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziećmi-w-wieku-do-lat-3.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).