• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie przedszkoli w gminie Krapkowice

W związku z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli prowadzimy rozmowy z dyrektorami placówek na temat możliwości zapewnienia bezpiecznego pobytu dzieci w przedszkolach na terenie gminy Krapkowice. Biorąc pod uwagę obowiązujące obecnie ograniczenia, które mają na celu niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się wirusa Covid-19, otwarcie przedszkoli wymaga wielu działań organizacyjnych. Priorytetem jest dla nas przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, ich rodzicom, personelowi zatrudnionemu w przedszkolach oraz pozostałej części naszej lokalnej społeczności. Obecnie nie posiadamy dostatecznie jasnych wytycznych. Nie wiemy jak mają pracować placówki oraz jakie należy wprowadzić procedury w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Biorąc pod uwagę wszystkie ograniczenia Burmistrz Krapkowic informuje, że otwarcie przedszkoli będzie możliwe nie wcześniej niż 11 maja br. Szczegóły związane z możliwością skorzystania przez dzieci z opieki w przedszkolach będą na bieżąco przekazywane zainteresowanym rodzicom. Informacje te publikowane będą także na stronie www.krapkowice.pl, na fanpage’u gminy oraz w aplikacji mobilnej gminy Krapkowice.

children-4526384_1920.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).