• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie przedszkoli

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od 6 maja br. dopuszczona będzie możliwość otwarcia przedszkoli. Ostateczne decyzje mają być podejmowane przez organy prowadzące te placówki, mając na uwadze wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, a także Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Z informacji premiera wynika, że organy prowadzące mogą ograniczyć liczebność grupy przedszkolnej czy liczbę dzieci objętych opieką.

W związku z powyższym Burmistrz Krapkowic informuje, że czekamy na jasne decyzje rządu związane ze znoszeniem obostrzeń, w tym możliwości otwarcia przedszkoli.

Po ukazaniu się wytycznych i zaleceń w tej sprawie będziemy Państwa informować na bieżąco o zasadach funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w gminie Krapkowice.

children-4526384_1920.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).