• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budowa kanalizacji

Od  4 maja Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Krapkowicach rozpoczyna realizację budowy odcinka kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków w obrębie ulicy Rodzinnej w Krapkowicach.

Inwestycja ta stanowi ostatni etap realizacji dużego projektu skanalizowania miejscowości Pietna, Żywocice oraz Krapkowice - rejon ulicy Kozielskiej, Sądowej, Rodzinnej, Młyńskiej, Parkowej, Kościuszki, Lompy, Dzierżonia. Jak zapewnia kierownictwo Spółki WiK, roboty na Rodzinnej potrwają od dwóch do trzech miesięcy. Liczymy na wyrozumiałość mieszkańców, jednocześnie już teraz za wszelkie utrudnienia spowodowane w komunikacji na ulicach Rodzinnej i Sądowej przepraszamy.

Budowa kanalizacji.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).