• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na przebudowę PP nr 2 podpisana

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 Agata Juszczyk wraz z wykonawcą Jarosławem Hermanem w obecności zastępcy burmistrza Krapkowic Arnolda Joszko 28 kwietnia podpisali umowę na przebudowę budynku Przedszkola Publicznego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.

Przebudowa przedszkola związana jest z dostosowaniem obiektu do obecnych wymogów bezpieczeństwa pożarowego. W ramach przebudowy przewidziano m.in. zamknięcie klatki schodowej na poziomie parteru w holu przy wejściach do szatni, zabudowę drzwi pożarowych, montaż nowej stolarki drzwiowej z samozamykaczami do istniejących pomieszczeń, wykonanie oddymiania klatek schodowych.

Budynek zostanie wyposażony w instalację oświetlenia awaryjnego oraz sygnalizacji pożaru. Instalacja sygnalizacyjna zamontowana zostanie w salach dla dzieci, szatniach, gabinetach pracy indywidualnej, korytarzach oraz na klatkach schodowych. Wartość wybranej oferty firmy z Połomii (woj. śląskie, k. Wodzisławia Śl.), która została złożona do przetargu to 424 tys. zł.Udział w przetargu wzięło 7 firm, najdroższa opiewała na kwotę 781 tys. zł.

Prace ruszą już 4 maja, a zakończą się, zgodnie z umową, w połowie sierpnia, tak aby nowy rok szkolny młodzi mieszkańcy Krapkowic mogli rozpocząć w bezpiecznych warunkach.

IMG_20200428_143658.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).