• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Komputery dla dzieci przekazane przez fundację EMS.PL z Opola

Zdalne nauczanie to nie lada wyzwanie zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Do tego dochodzą jeszcze problemy związane z brakiem sprzętu do nauki m.in. komputerów.

Dlatego  w dniu 14 kwietnia 2020 r. Fundacja EMS.PL z Opola ratownictwo specjalistyczne przy wsparciu KGPR przekazała nieodpłatnie sprzęt komputerowy dla dzieci potrzebujących z gminy Krapkowice do prowadzenia nauki zdalnej w domu podczas panującej epidemii w kraju COVID- 19.

Komputery zostały przekazane do Stowarzyszeniowej Podstawowej Szkoły w Steblowie gdzie zostaną rozdysponowane dla uczniów.

Serdecznie dziękujemy Fundacji EMS.PL za pomoc i przekazanie nieodpłatnie sprzętu komputerowego, który ułatwi dzieciom naukę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

1172219370957601158.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).