• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Studium uwarunkowań gminy krapkowice

Studium uwarunkowań  i  kierunków zagospodarowania  przestrzennego  gminy  Krapkowice . Zmiana – tekst jednolity 2007r. Tekst studium stanowi zał.nr 1 do uchwały Rady Miejskiej w Krapkowi-cach nr IX/72/2007 z dnia 17 września 2007r.

Studium uwarunkowań  i  kierunków zagospodarowania  przestrzennego gminy  Krapkowice >> pobierz plik (*PDF)

Studium uwarunkowań  i  kierunków zagospodarowania  przestrzennego gminy  Krapkowice >> pobierz plik (*PDF)

Uchwała w sprawie uchwalenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Krapkowice.doc rozmiar: 3,44 KB
pobrań: 0
data: 2006-01-09 13:36:24
 

 


×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).