• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Senior w dobie epidemii

Szanowni Państwo,

w najbliższy wtorek 14 kwietnia o godz. 20:00 wyemitowany zostanie kolejny odcinek z serii bezpłatnych webinarów - tym razem poświęcony pacjentom kardiologicznym.

2_plakat_pacjent_NS_v2.jpeg

Eksperci którzy wezmą udział w programie:

- Prof. dr hab. n. med. Przemysław Leszek z Kliniki Niewydolności Serca i Transplantologii Instytutu Kardiologii w Warszawie

- Lek. Jakub Kosiński z Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie

- Dr hab. n. med.  Paweł Balsam z Kliniki Kardiologii WUM

- Mgr inż. Agnieszka Piskała-Topczewska, dietetyk, diet coach, Nutrition Lab

- Mgr Tomasz Kozłowski, psycholog, specjalista interwencji kryzysowej

Film „Senior w dobie epidemii”, którego premiera odbyła się 7 kwietnia jest dostępny do obejrzenia na portalu medical press, pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=4jsIU_S75GE&feature=youtu.be

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).