• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kluby Seniora

Kluby Seniora w Dąbrówce Górnej oraz Kórnicy zmieniły sposób pracy. Teraz panie animatorki zadają seniorom ćwiczenia fizyczne oraz łamigłówki, a seniorzy aktywnie ćwiczą oraz korzystają z nabytych umiejętności w domach. Wspaniałym przedsięwzięciem podopiecznych jest szycie maseczek. Te trafią do seniorów i do Ośrodka Zdrowia. Uruchomiona została także pomoc sąsiedzka. Seniorzy nie muszą już martwić się o to, kto zrobi im zakupy czy zrealizuje receptę. W Klubach działa centrum wolontariatu, gdzie można zgłosić potrzebę pomocy.

WhatsApp Image 2020-04-03 at 12.14.16.jpeg

Przypominamy także, że w ramach projektu „Opolski senior – zapewnienie wsparcia osobom niesamodzielnym oraz ich opiekunom” działa mobilne biuro obsługi seniora, które świadczy pomoc w zakresie informacji dotyczącej możliwości uzyskania wsparcia psychologicznego. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00.

Infolinia Mobilnego Biura Seniora.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).