• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Specjalna skrzynka na dokumenty dla klientów ZUS w Krapkowicach

Chociaż Punkt Informacyjny ZUS w Krapkowicach zawiesił działanie przynajmniej do 10 kwietnia, to mieszkańcy miasta i powiatu mogą zostawić wnioski, formularze i pisma w specjalnie przygotowanej skrzynce.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych odpowiada na potrzeby mieszkańców Krapkowic, którzy chcą w bezpieczny sposób dostarczyć korespondencję do ZUS.

- Od 6 kwietnia w poniedziałek nasi klienci mogą wrzucić wnioski, pisma i wszelkie inne dokumenty do specjalnej skrzynki umieszczonej przy biurze podawczym Starostwa Powiatowego w Krapkowicach. Jest to całkowicie bezpieczna forma komunikacji z nami w tym trudnym dla wszystkich czasie. Gwarantujemy, że skrzynka będzie codziennie opróżniania, a sprawy które powierzą nam interesanci będą na bieżąco załatwiane - Sebastian szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa opolskiego.

Decyzja kierownictwa opolskiego ZUS o stworzeniu takiej możliwości jest efektem wielu głosów płynących od klientów Zakładu z powiatu krapkowickiego. To również rezultat dobrej współpracy z władzami starostwa, które gwarantuje dostęp do zusowskiej skrzynki podawczej podczas godzin urzędowania starostwa.

Sebastian Szczurek

regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa opolskiego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).