• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zagłosuj na Krapkowice w konkursie "Moje Ulubione Miasto w Polsce"

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do zagłosowania na miasto Krapkowice w konkursie "Moje ulubione miasto w Polsce" organizowanego przez portal ZUMI.PL oraz ONET.PL.

Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 355 miast powiatowych. Każde z miast ma równe szanse wygrania nagrody, dlatego w rankingu uwzględniona jest proporcja ilości głosów do ilości mieszkańców.

Głos oddać można na stronie www.turniejmiast.zumi.pl następnie w wyszukiwarce miast wpisując Krapkowice.

Za oddany głos - dziękujemy!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).